درباره ما

درباره بدرا کارت

 

 

بدرا کارت در سال 1388 فعالیت خود را در حوزه تجهیزات RFID و کارت های PVC به مدیریت آقای ” محمد امین بامیان ” آغاز نمود. آشنایی بیشتر با این تکنولوژی و معرفی کاربردهای آن به مخاطبان عزیز، یکی از دغدغه های همیشگی ما بود. به همین دلیل، جهت احترام به همراهان عزیزمان و همچنین اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات، آخرین تخفیف ها و تازه ترین اخبار با راه اندازی یک سامانه آنلاین، سعی نمودیم سهمی هرچند کم در این مهم داشته باشیم.

بدرا کارت همواره می کوشد ساده ترین روش های خرید را به همراه یک محیط کاربرپسند برای شما به ارمغان آورد. تنها با داشتن یک شماره موبایل می توانید بدون هیچ هزینه ای در سایت عضو شوید و به راحتی و با تنها چند کلیک کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایید.

از لحظه‌ای که تصمیم به سفارش محصول می‌گیرید تا زمانی که خدمت یا کالای مورد نظر به دستتان خواهد رسید روی همراهی ما حساب کنید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که سعی ما همواره بر این خواهد بود که با برنامه‌های مختلف نظیر تخفیف‌های دوره‌ای، آفرهای جذاب و… بتوانید محصول خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کنید. تمام تلاش ما در بدرا کارت بر این اصل استوار است که شما مخاطب عزیز با یک بار خرید به جمع همراهان دائمی ما بپیوندید. فراموش نکنید ما همیشه: از این که با «بدرا کارت» همراه هستید متشکریم و از شما کاربران عزیز خواشمندیم با نظرات و پیشنهادهای خود ما را در ارتقای ارائه خدمات و محصولات با کیفیتی بهتر و مطلوب تر یاری نمائید.